bulutplus.com

Üsküdar Belediyesi’nin Düzenlediği Demoday Etkinliğine Katıldık!

İnovasyon ve girişimcilik alanında önemli adımlar atan Üsküdar Belediyesi, 26 Temmuz 2023 tarihinde Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezinde gerçekleşen “E-Hub Üsküdar Demoday” etkinliğinde birbirinden değerli teknoloji girişimlerini ağırladı. Etkinlik, girişimcilerin yatırımcılara projelerini ve fikirlerini sunma fırsatı bulduğu bir platform olarak öne çıktı. Bu etkinlikte paydaş olarak Bulut Plus da yer aldı.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen sunumlar sonucunda, jüri üyeleri tarafından belirlenen sıralamada 1., 2., 3. ve 4. olan teknoloji girişimlerine ödülleri takdim edildi. İşte ödüllere layık görülen girişimler:

1. Girişim: BeeSpencer
Yaratıcı yaklaşımı ve sektöre getirdiği yeniliklerle birinci olan bu girişim, jürinin takdirini kazandı. BeeSprencer, devre kartı (PCB) baskı cihazı üretimi yapmaktadır.

2. Girişim: Tiyatronet
Teknolojik alandaki çözümleri ve potansiyeli ile ikinci sırayı elde eden Tiyatronet, tiyatro eserlerini çevrimiçi şekilde bir araya getiren bir dijital platformdur.

3. Girişim: Joysper
Yenilikçi yaklaşımı ve katma değeri yüksek projesiyle üçüncü olan Joysper, otizmli çocuklara kişiselleştirilmiş eğitim hizmeti sunmaktadır.

4. Girişim: SabRobotics
Teknoloji alanındaki yaratıcı çözümleriyle dördüncü sırayı alan SabRobotics, otonom tarım aracı üretmektedir.

Biz de Bulut Plus ekibi olarak, etkinlikteki başarılı sunumu ve etkileyici projeleriyle dikkat çeken e-ticaret girişimlerine gönüllü danışmanlık yapma sözü vererek girişime ve girişimcilere desteklerimizi devam ettirmekteyiz. Bu tarz etkinlikler, teknoloji alanındaki girişimcilerin yatırımcılarla buluşmasına, işbirliklerine ve sektörün büyümesine olanak sağlayarak, inovasyon ve gelişime katkı sunmaya devam edecek.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *